Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!
Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!




Distribuiţi|

Footballers Wive$

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
WHAT THE F...
Vizitato
Anonymous
Vizitator

Footballers Wive$ Empty
MesajSubiect: Footballers Wive$ Footballers Wive$ EmptySam 21 Aug 2010, 08:10

Footballers Wive$ Footballers-wives-745853l-175x0-w-cdaaf655

Serialul britanic spune povestea vietilor complicate si stralucitoare ale membrilor echipei imaginare de fotbal Earls Park si a tinerelor lor neveste. Ian Warmsley este ultimul venit in echipa si in timp ce el invata sa faca fata noului sau succes, sotia lui, Donna, este preocupata de gasirea fiului lor dat spre adoptie cu ani in urma. Sora Donnei, Marie sta la ei si creaza o multime de probleme cand incepe o aventura cu Jason, mijlocasul echipei, casatorit cu frumoasa Tanya, un cunoscut star TV. In timp ce personajele se confrunta cu problemele lor personale, managerii echipei anunta venirea unui nou jucator, care poate fi o amenintare pentru toti membrii echipei.

Cu timpul distributiile se schimba iar serialul ajunge la mai multe serii incluzand si Footballers Wive$ ExtraTime avandu`i in roluri principale pe Seb Webb(Tom Swire) si pe copiii ilegitimi ai unui jucator al echipei de fotbal[am uitat care:))]
Sus In jos
WHAT THE F...
Deunan Knute
Deunan Knute
Administrator

Mesaje : 676
Reputaţie : 0
Localizare : Greedland

Profil de joc
Nume personaj: Joséphine Gradighed
Statut: Shinou Student
Armă: Saint Greed (Seijin Yoku)
Footballers Wive$ Empty
MesajSubiect: Re: Footballers Wive$ Footballers Wive$ EmptySam 21 Aug 2010, 13:25

Am privit toate seriile FBW si am ramas socata de cat de tare e.In pur stil britanic.Fara ocolisuri sau impopotonari..e genial!
Sunt fana lui Seb Webb si mi`a parut rau cand a murit!
Sus In jos
http://anime.kage.ro

Footballers Wive$

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bleach RPG :: Non-Bleach :: Seriale-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Death Note Romania