Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!
Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!



Subiecte similare

Distribuiţi|

Bleach Episode Discussion

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
WHAT THE F...
Road_kamelot
Road_kamelot

Mesaje : 26
Reputaţie : 0
Localizare : Pe acolo Xd
Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptySam 18 Sept 2010, 10:44

Am observat ca nu exista un topic asemanator si am zis...nah!Sa ma bag eu bounce

Episodul 288 a fost foarte bun dupa parerea mea xD! cherry
Zaraki este un adevarat master al luptelor si nu se da in laturi de la nimic!
Byakuya este asa dulce Embarassed cand zambeste!
Ichigo este pus la respect de Unohana-taichou!

Un episod foarte interesant si chiar vreau sa vad ce se petrece in FKT king ..
Eeeeh...abia astept pe viu Sakanade-ul lui Shinjuu:))

EDit Denis:Am transformat topicul in Post-it!
Sus In jos
WHAT THE F...
Vizitato
Anonymous
Vizitator

Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptySam 18 Sept 2010, 12:38

Episodul 288 a fost bun ce sa zic...Zaraki e mai slab,Yammy ma enerveaza mai mult ca oricand,Ichigo inca nu stie sa isi controleze Reiatsu pentru a face o carare prin zona tranzitiva..hmmmm....cine stie ce urmeaza?Eu...am citit manga ce naiba?Smile)
Sus In jos
WHAT THE F...
Deunan Knute
Deunan Knute
Administrator

Mesaje : 676
Reputaţie : 0
Localizare : Greedland

Profil de joc
Nume personaj: Joséphine Gradighed
Statut: Shinou Student
Armă: Saint Greed (Seijin Yoku)
Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptySam 18 Sept 2010, 16:20

Yup.Nice episod.Zaraki e no muschi...se pare ca a renuntat la ei:)
Sus In jos
http://anime.kage.ro
WHAT THE F...
Deunan Knute
Deunan Knute
Administrator

Mesaje : 676
Reputaţie : 0
Localizare : Greedland

Profil de joc
Nume personaj: Joséphine Gradighed
Statut: Shinou Student
Armă: Saint Greed (Seijin Yoku)
Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptyMier 22 Sept 2010, 14:38

Ep 289...interesant

La inceput credeam ca lupta e intre Bya si Zaraki..apoi Ira a lui Yammy i'a potolit:))
Tare`as fi vrut sa il paleasca pe Mayuri sa ii mai taca gura..Smile).E ca Stein din SE cu disecatul lui:))

Tousen ma seaca..e un mare idiot!
O sa vedem si Sakanade..dar asta dupa Tousen vs Sajin!
Sus In jos
http://anime.kage.ro
WHAT THE F...
Vizitato
Anonymous
Vizitator

Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptyJoi 23 Sept 2010, 19:50

Adevarat..Mayuri este total enervant!Ar trebui sa lupte el cu Yammy.Ma indoiesc ca i`ar face fata cumva!
Despre episod...pai mi`a placut doar disputa dintre Byakuya si Zaraki deoarece am impresia ca Zaraki il calca pe nervi pe Byakuya si asta imi place!
Cat despre lupta Sajin si Hisagi vs Tousen...cum stiam Tousen este hollowficat.Enma Korogi.Imi pare rau ca este orb cu adevarat...simtul sau al dreptatii este de departe gresit!
Sus In jos
WHAT THE F...
Vizitato
Anonymous
Vizitator

Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptyDum 26 Sept 2010, 13:26

Ep 289 a fost frumos zic eu...numai mie imi plac luptele calme ca ale lui Tousen?

Edit:La genul asta de topicuri se posteaza mai mult de un rand vere.Asa ca editeaza postul te rog!
Sus In jos
WHAT THE F...
Rukia
Rukia

Mesaje : 33
Reputaţie : 0
Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptyDum 26 Sept 2010, 14:09

Andrei are dreptate..luptele cu Hisagi si Tousen sunt intrigante.Mie imi place sa urmaresc tactica lor.Si presimt ca urmatorul episod va fi super.Abia astept!
Sus In jos
WHAT THE F...
Deunan Knute
Deunan Knute
Administrator

Mesaje : 676
Reputaţie : 0
Localizare : Greedland

Profil de joc
Nume personaj: Joséphine Gradighed
Statut: Shinou Student
Armă: Saint Greed (Seijin Yoku)
Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptyVin 01 Oct 2010, 20:27

De bine ce ziceam ca ma enerveaza greierele de Tousen
Stiti...dupa ce am urmarit treaba mai bine am inceput sa il simpatizez..deoarece este adeptul razbunarii[I`m too]
Si intr`un final am inteles si de ce l`a urmat pe Aizen..huh,mare bataie de cap imi daduse asta!Smile).."You`re much uglier than I imagined"-Tousen in forma Grillado Grillo.Mda,cine vorbea de estetica:))
Altceva..SAKANADE..SAKANADE!Omfg ador Zanpakuto`ul asta.De cand l`am vazut in manga am ramas cu gandul la el.Shinji e o mare figura si vreau sa il vad in lupta pe viu...
Mai e ceva pana vine Itsugo..dar pana atunci..SAKANADE!SAKANADE!
Sus In jos
http://anime.kage.ro
WHAT THE F...
Yagami
Yagami

Mesaje : 17
Reputaţie : 0
Localizare : mars
Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptyVin 01 Oct 2010, 21:24

Mie mi-a placut mereu de Tousen si de calmitatea sa..episodul de astazi m-a dezamagit.Ma asteptam la o rabufnire mai silentioasa a lui Kaname.Ceea ce a vrut el nu era dreptate..ci simpla razbunare.La fel ca si Ichimaru.Un alt personaj insignifiant.Episodul asta mi`a lasat un gust amar.Vad cum personajele interesante Bleach se pierd in neant.
Sus In jos
WHAT THE F...
Road_kamelot
Road_kamelot

Mesaje : 26
Reputaţie : 0
Localizare : Pe acolo Xd
Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion EmptyDum 07 Noi 2010, 19:13

Episodul 295 a fost plin de flashbackuri/Pariez ca nu le`a luat prea mult sa il faca..90% amintiri inutile!Daca am ajuns la 295 inseamna ca ave, habar de luptele cu Zaraki sau Byakuya!Interesanta doar aparitia lui Gin si jocul mintii creat de Aizen!
Sus In jos
WHAT THE F...
Continut sponsorizat

Bleach Episode Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Bleach Episode Discussion Bleach Episode Discussion Empty

Sus In jos

Bleach Episode Discussion

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bleach RPG :: BLEACH :: Bleach Official :: Anime-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Death Note Romania