Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!
Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!



Subiecte similare

Distribuiţi|

Predictii pentru noul arc(manga readers)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
WHAT THE F...
Yagami
Yagami

Mesaje : 17
Reputaţie : 0
Localizare : mars
Predictii pentru noul arc(manga readers) Empty
MesajSubiect: Predictii pentru noul arc(manga readers) Predictii pentru noul arc(manga readers) EmptyDum 17 Oct 2010, 18:59

Cam ce s-ar putea intampla in noul arc Bleach care incepe odata cu capitolul 424?

Eu cred ca lucrurile vor lua o intorsatura noua,,adica un nou dusman si un Aizen evadat fara puterea de dinainte ucis usor de Hitsugaya!

Ce spuneti?
Sus In jos
WHAT THE F...
Vizitato
Anonymous
Vizitator

Predictii pentru noul arc(manga readers) Empty
MesajSubiect: Re: Predictii pentru noul arc(manga readers) Predictii pentru noul arc(manga readers) EmptyJoi 21 Oct 2010, 09:34

Se va instala un haos general cauzat de noua capcana a lui Aizen.Vor aparea noi personaje si se va constitui o echipa solida capabila sa invinga armata invincibila a lui Baizen.Cam atat.
Sus In jos
WHAT THE F...
Road_kamelot
Road_kamelot

Mesaje : 26
Reputaţie : 0
Localizare : Pe acolo Xd
Predictii pentru noul arc(manga readers) Empty
MesajSubiect: Re: Predictii pentru noul arc(manga readers) Predictii pentru noul arc(manga readers) EmptyDum 07 Noi 2010, 19:09

Ce a inceput nu e noul arc..zic eu!Doar un pre-arc.Daca asta ar fi cursul Bleach in continuare ar fi penibil..sa lasi un dusman ca Aizen viu este cea mai mare greseala posibila!
Inclin sa cred ca e un mini arc,dupa care ne intoarcem la SS si marele razboi cu Aizen!
Sus In jos
WHAT THE F...
Continut sponsorizat

Predictii pentru noul arc(manga readers) Empty
MesajSubiect: Re: Predictii pentru noul arc(manga readers) Predictii pentru noul arc(manga readers) Empty

Sus In jos

Predictii pentru noul arc(manga readers)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bleach RPG :: BLEACH :: Bleach General :: Întrebări şi răspunsuri-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Death Note Romania