Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!
Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!




Distribuiţi|

Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
WHAT THE F...
ȶฬєєt¥
ȶฬєєt¥

Mesaje : 12
Reputaţie : 0
Localizare : ♡๔єթคгtє↔เภ↔ςєгยгเ♡

Profil de joc
Nume personaj:
Statut:
Armă:
Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach Empty
MesajSubiect: Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach EmptyLun 02 Apr 2012, 21:40

Hey,all!Deci m'am gandit sa fac un topic cu discutii despre cuplurile Bleach.Sa putem vorbi despre orice,oricand fara sa zica adminii ca facem spam.Ne spunem parerile si cum am vrea noi sa fie.Putem sa zicem si ca cuplul cutare si cutare alese de cineva nu ne place.Ne dam doar cu parerea.Nu trebuie sa ne suparam,pana la urma este doar un joc.Nu numai un cuplu si mai multe.Sper sa va placa xD.
Incep eu:
What a Face
Deci eu as vrea asa:Rangiku cu Gin~pacat ca a murit,dar as vrea.Tot raul pe care il facuse pentru Matsumoto:[[.Eu una cred ca se potrivesc:D.
Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach 973600 Ichigo cu Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach 981388 Rukia~Sigur vor fi impreuna:D
Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach 773799 Ishida cu Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach 634649 Inoue~Se vede ca lui ii place de Inoue>Smile
Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach 350664 Byakuya~nu are partenera,nu se potriveste cu nimeni:[[[
Like a Star @ heaven Cam atat astept si parerile voastre Like a Star @ heaven
Sus In jos

Aici puteti discuta despre cuplurile Bleach

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bleach RPG :: BLEACH :: Bleach Official :: Anime-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Death Note Romania