Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!
Bleach RPG
Bun venit pe forumul Bleach RPG!
Înregistrează-te şi nu intră în universul Bleach!



Subiecte similare

Distribuiţi|

Manga Discussion

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
WHAT THE F...
Road_kamelot
Road_kamelot

Mesaje : 26
Reputaţie : 0
Localizare : Pe acolo Xd
Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Manga Discussion Manga Discussion EmptySam 18 Sept 2010, 11:31

Same.

Capitolul 420 Bleach a fost interesant....Ichigo in varianta Mugetsu este kawaii :X_x:.
Iar Aizen pierde mult teren...hmm..ce urmeaza ce urmeaza ...nu stiu ce urmeaza dar va fi foarte interesant!Sunt sigura!Smile
Sus In jos
WHAT THE F...
Rukia
Rukia

Mesaje : 33
Reputaţie : 0
Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion EmptySam 18 Sept 2010, 11:53

Ichigo seamana cu Kakashi sensei cu bandajele alea pe fata..sau cu Zabuza mai degraba:))
Misto capitolul...vreau sa vad ce poate Ichigo acum ca s'a indepartat complet de Shinigami.Cu toate ca imi pare rau..il vedeam capitan al unei divizii!Smile
Sus In jos
WHAT THE F...
Vizitato
Anonymous
Vizitator

Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion EmptySam 18 Sept 2010, 12:35

Vedeai pe *^%&$%# capitan!Ichigo nu ar fi lasat in veci KT pentru SS si nici Gotei 13 nu ii dadea un asemenea rank!Asta e o certitudine!
dar...ma deranjeaza schimbarile constante care se petrec in Bleach.Si ma deranjeaza ca Ichigo a devenit mai nou propria sa arma..ahm.Se poate asa ceva?
Sus In jos
WHAT THE F...
Deunan Knute
Deunan Knute
Administrator

Mesaje : 676
Reputaţie : 0
Localizare : Greedland

Profil de joc
Nume personaj: Joséphine Gradighed
Statut: Shinou Student
Armă: Saint Greed (Seijin Yoku)
Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion EmptySam 18 Sept 2010, 16:19

Ichigo e super in forma lui Mugetsu.I can`t wait to see...what`s goin` to happen
Sus In jos
http://anime.kage.ro
WHAT THE F...
Vizitato
Anonymous
Vizitator

Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion EmptyJoi 23 Sept 2010, 19:52

Sincer..ma asteptam la mult mai mult de la Mugetsu!
A fost o lovitura si..atat!Dezamagitor as spune..
Aparitia lui Urahara m`a enervat pentru ca as fi vrut sa termine lupta ichigo..cu toate astea..sunt convins ca asta e o strategie pentru ca Aizen sa dea inapoi,Ichigo sa se recupereze si apoi sa aiba loc ultima lupta...Bleach chiar nu se termina aici!Se pare..
Sus In jos
WHAT THE F...
Deunan Knute
Deunan Knute
Administrator

Mesaje : 676
Reputaţie : 0
Localizare : Greedland

Profil de joc
Nume personaj: Joséphine Gradighed
Statut: Shinou Student
Armă: Saint Greed (Seijin Yoku)
Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion EmptyJoi 30 Sept 2010, 16:39

Sau da?
Surprinzator..capitolul asta m`a lasat un pic confuza.I mean..gata?Aduc KT la loc,Zaraki si Byakuya deja l`au invins pe Yammy,Hiyori e fresh la loc,Aizen a zburat...Ishida,Rukia,Renji ,Sado si Hime back.Atunci,ce sa mai inteleg?
Doar raspunsul lui Urahara mi`a mai dat de gandit...dar...chiar si asa...hmm?
Si apoi...Ichimaru ..pe el l`au uitat?De ce nu il salveaza nimeni?Iar Kensei?El unde este...?
Sus In jos
http://anime.kage.ro
WHAT THE F...
Vizitato
Anonymous
Vizitator

Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion EmptyJoi 30 Sept 2010, 17:05

Da,e doar o intentie de a da impresia ca totul a revenit la normal.Nu e asa..Aizen nu e invins asa usor si nu de Urahara.Inca nu am vazut ce poate Mugetsu!
Sus In jos
WHAT THE F...
Deunan Knute
Deunan Knute
Administrator

Mesaje : 676
Reputaţie : 0
Localizare : Greedland

Profil de joc
Nume personaj: Joséphine Gradighed
Statut: Shinou Student
Armă: Saint Greed (Seijin Yoku)
Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion EmptyVin 01 Oct 2010, 20:49

Ahm..Grimmjow va aparea in curand alaturi de Aizen si vor face praf lumea:))
Hmm...422.Interesant.
Deci,sa intelegem ca Aizen e doar sigilat si nu mort?Atunci,asta inseamna continuare Bleach,tata!Aizen nu sta mult timp sigilat...Smile)
Eeeh..Mayuri Mayuri..de cand nu il mai vazusem..dar cand s`a intors din Hueco Mundo?!Smile
Se pare ca Byakuya si Zaraki l`au invins pe Yammy,si ma deranjeaza ca nu stiu cum!!Yachiru mititica a venit si ea inapoi...Visorezii sunt facuti ca`n palma de Unohana.Si....am si eu setul meu de intrebari:
1-Ce s`a intamplat cu Mashiro si Kensei?
2-Unde e Rangiku si unde este si Gin?
3-Unde a disparut Urahara in intervalul asta de timp?
4-Ce a patiti Itsugo la final?
5-Oare Itsugo mai are doar puteri de Hollow?
6-Exista posibilitatea ca Urahara sa urmareasca ceva?
7-Cine sunt pana la urma de fapt:Ichimaru,Unohana,si mai stiu eu cine?De ce Kubo nu ne da mai multe detalii.?
Fanii Bleach ar aprecia cateva istorisiri despre personajele astea discutate!"Smile
Dar ma rog..revenind la capitol.Ma intreb ce e cu Ichigo?Pare ingrozit si se vede ca nu e de bine..oare ce s`o intampla?!Ramane de vazut:)
Sus In jos
http://anime.kage.ro
WHAT THE F...
Yagami
Yagami

Mesaje : 17
Reputaţie : 0
Localizare : mars
Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion EmptyVin 01 Oct 2010, 21:31

Raspunsuri..sau asa ceva:

1-Nu am idee.
2-Sunt in RKT.In alt loc decat Ichigo
3-El stie..
4-Ichigo se transforma in hollow...posibil
5-Probabil..chiar daca a fuzionat pentru a ajunge la FGT,este ipotetic sa vorbim si despre ceva puteri de spectru ramase
6-Nu cred....ar fi avut de multe ori ocazia sa o faca!Nu mai trasnformati pe toti in personaje care vor ceva rau!
7-Kubo stie..
Sus In jos
WHAT THE F...
Continut sponsorizat

Manga Discussion Empty
MesajSubiect: Re: Manga Discussion Manga Discussion Empty

Sus In jos

Manga Discussion

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bleach RPG :: BLEACH :: Bleach Official :: Manga-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
Death Note Romania